Zgarnij do 40% rabatu na posezonowe produktyTRAPEZYPIANKI * ograniczony czas.

Regulamin

Sklep internetowy rideengine.pl, działający pod adresem www.rideengine.pl prowadzony jest przez firmę Prosurf, z siedzibą w Warszawie przy ul.Solec 81b lok. A-66, 00-382 Warszawa, nr NIP 952-193-90-26, nr Regon 140013741

 1. W celu skontaktowania się z rideengine.pl prosimy pisać na adres: ul.Solec 81b lok. A-66, 00-382 Warszawa, mailowo na adres info@rideengine.pl lub telefonicznie pod numerem +48 510 070 090.
 2. Złożenie zamówienia jest jednoznaczne z akceptacją niniejszego regulaminu sklepu oraz zasad sprzedaży.
 3. Sklep rideengine.pl realizuje zamówienia na terenie Polski.
 4. Klient składając zamówienie, wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów związanych z realizacją zamówienia.
 5. Zamówione towary można odebrać osobiście w naszym sklepie na ul.Solec 81b lok. A-66, 00-382 w Warszawie po uprzednim potwierdzeniu takiej możliwości przez pracownika, lub mogą zostać wysłane kurierem lub innym środkiem transportu.
 6. W przypadku braku produktów rideengine.pl może odmówić realizacji zamówienia lub je anulować. Klient zostanie powiadomiony o tym fakcie w swoim profilu w sklepie rideengine.pl lub/oraz poprzez wiadomość elektroniczną lub telefonicznie.
 7. Cena produktów nie zawiera kosztów dostawy.
 8. Przed potwierdzeniem zamówienia, klient ma prawo anulować zamówienie bez żadnych konsekwencji.
 9. Koszty dostawy wyliczane są indywidualnie, w zależności od ilości zamówionych produktów, ich wymiarów, ciężaru oraz miejsca do którego mają zostać dostarczone.
 10. rideengine.pl może udzielić rabatu proporcjonalnie do wartości zakupów jakich nasi Klienci dokonują jednorazowo, powyżej określonej kwoty. Dodatkowo możemy również premiować stałymi rabatami naszych wiernych Klientów, którzy dokonują mniejszych, ale regularnych zakupów.
 11. Podane w sklepie internetowym rideengine.pl ceny zawierają 23% podatku VAT (jeżeli na dany produkt nie obowiązuje inna stawka VAT) oraz są podane w polskich złotych.
 12. Na życzenie klienta zamiast paragonu możemy wystawić fakturę VAT.
 13. W przypadku niezgodności dostarczonego towaru z zamówieniem prosimy niezwłocznie skontaktować się z naszymi pracownikami pod numerem telefonu +48 510 070 090 lub mailowo sklep@rideengine.pl.
 14. Złożenie zamówienia przez klienta jest jedynie wyrażeniem chęci dokonania zakupu i w jego momencie nie dochodzi do zawarcia pomiędzy sprzedającym a klientem umowy sprzedaży na odległość. Zawarcie umowy następuje po przyjęciu zamówienia do realizacji (o czym klient zostanie powiadomiony mailowo) lub w momencie wysyłki/odbioru.
 15. Każdy zakupiony towar mają Państwo możliwość zwrócić w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki. Termin do odstąpienia od umowy wygasa po upływie 14 dni od dnia w którym weszli Państwo w posiadanie rzeczy lub w którym osoba trzecia inna niż przewoźnik i wskazana przez Państwa weszła w posiadanie rzeczy.
 16. W przypadku zakupów na firmę wyłączona jest odpowiedzialność sprzedawcy z tytułu rękojmi.
 17. W przypadku dołączenia od nas bonu rabatowego/kwotowego do danego zamówienia, w przypadku zwrotu tego zamówienia traci on ważność. W przypadku wykorzystania rabatu kwotowego dołączonego od nas do zamówienia i jednoczesnego zwrotu zamówienia, rabat kwotowy będzie potrącony z sumy zwrotu.
 18. Przedsiębiorcy prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą, którzy zakupili towar niezwiązany i nie przeznaczony do zastosowania w prowadzonej działalności mają prawo zwrotu towaru na takich samych zasadach jak konsumenci.
 19. Płatności w sklepie internetowym rideengine.pl można dokonać za pomocą platformy płatniczej PayU.pl, przelewem bankowym na nasze konto lub gotówką oraz kartą płatniczą przy odbiorze.
 20. Płatności przelewem powinny być dokonywane na konto bankowe nr. 26 1050 1025 1000 0022 8882 0836 ING Bank Śląski.